Czas na schody.
Designerskie schody
prosto z Krainy Stylu.
Projekt na przyszłość
To był nasz pierwszy wspólny projekt. Mówili nam, że remonty i budowanie domu to krótka droga do rozwodów! Ale nie poddaliśmy się. Wiemy, że obalimy ten mit, że projektowanie miejsca naszego wspólnego życia będzie przyjemne. Uda nam się! 
Czy nasze wymarzone gniazdko to najłatwiejsza rzecz, jaką razem zrobimy? Na pewno nie. Mimo to czekamy z niecierpliwością na dzień przeprowadzki do nowego domu. Oby ten dzień nastąpił jak najszybciej. Czasem w wyobraźni już wędrujemy do wieczoru w wymarzonym salonie, gdzie z lampką wina, wtuleni w siebie oglądamy ulubiony film. A może zrobimy dużą parapetówkę dla grona znajomych? Życie pokaże, jedno jest pewne: rozwodu nie będzie!
Czytaj więcej >
Schowaj >
2
noty
Czas Na Schodach
Już niedługo w tym miejscu poznacie historie z Czasu na Schodach! Nasi bohaterowie opowiedzą o swoim życiu, które bywa zabawne, ale też wzruszające...
O co dokładnie nam chodzi? Bądźcie z nami, już niedługo pierwszy odcinek.
4
noty
Witamy!
Blog powstał z chęci inspiracji i pokazania designerskich schodów prosto z Krainy Stylu. Nasze realizacje powstają by zachwycać oraz wykraczać swym wyglądem poza czysto praktyczne zastosowanie. Taka filozofia przyświeca naszej pracy, ale również wyróżnia się na tle przeciętności łącząc funkcjonalność z olśniewającą estetyką.
4
noty
O blogu
Jest to miejsce, które powstało z naszej miłości do pracy. Schody to nasza pasja. Dlatego w tym miejscu chcielibyśmy Was inspirować oraz dzielić się wiedzą i doświadczeniem zobacz naszą ofertę.
Archiwum
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie,
zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.